Firma powstała w 2019 roku z inicjatywy doświadczonego specjalisty z zakresu finansów, podatków oraz zarządzania ludźmi z 25 letnim doświadczeniem.

Od początku istnienia realizujemy kompleksowe usługi dla biznesu z zakresu finansów i prawa. Realizujemy Nasze zlecenia, korzystając z 25 letniego doświadczenia pracy w międzynarodowej korporacji, realizacji wielu projektów oraz współpracy z organizacjami opiniującymi zmiany legislacyjne w Polsce i za granicą.

Nabyte doświadczenie oraz doświadczeni partnerzy pozwalają nam służyć pomocą w zrozumieniu zawiłości otoczenia biznesowego w aspektach prawnych, podatkowych i rachunkowych.

Uczestniczymy w procesach legislacyjnych oraz jesteśmy autorami opracowań dla wydawnictw branżowych.

Nasze projekty realizujemy poprzez prowadzenie prac konsultacyjnych oraz szkolenia, wspierając naszych klientów w osiągnięciu jak najlepszych wyników przy minimalizacji ryzyka. Wspieramy procesy biznesowe oraz dostosowanie się firm do ciągle zmieniającego się otoczenia finansowo – prawnego. W ramach realizowanych projektów współpracujemy z partnerami optymalizując najlepsze rozwiązania dla biznesu.